Heb jij oog voor processen en wil je een rol spelen in het optimaliseren van inkoop en voorraad? Dan is deze functie iets voor jou.
Over de Functie
Als purchasing officer ben je verantwoordelijk voor het operationele inkoopproces. Je houdt overzicht, bewaakt afspraken en werkt aan een efficiënte inrichting van voorraad en inkoop.
Werkzaamheden
- Inkopen van producten
- Controleren en waarborgen van orderbevestigingen
- Voorraadbeheer
- Optimaliseren van de voorraad
- Vaststellen van inkoopbeleid
- Bewaken van budgetten en mogelijke kostenbesparingen
- Beheren van het operationele proces
Wat breng je mee?Â
Minimaal hbo werk- en denkniveau
Junior profiel
Bij voorkeur circa 1 jaar ervaring of een relevante studieachtergrond
Wat bieden wij?
- 32–40 uur per week
- Contract voor bepaalde tijd met mogelijkheid tot een vast dienstverband
Salaris passend bij ervaring en niveau
Over Deron
Bij Deron werken we iedere dag aan oplossingen die het verschil maken in de zorg. We ontwikkelen en leveren medische slaapoplossingen, zoals matrassen en kussens, die bijdragen aan het comfort en welzijn van cliënten én het werk van zorgverleners ondersteunen.
Met een sterke focus op kwaliteit, blijven we inspelen op de veranderende zorgvraag. Van circulaire producten tot slimme digitale oplossingen: we zoeken continu naar manieren om de zorg beter, efficiënter en toekomstbestendig te maken.
Je komt terecht in een organisatie waar betrokkenheid en samenwerking centraal staan, en waar ruimte is om mee te denken en bij te dragen aan verdere ontwikkeling.
Interesse?Â
Stuur je reactie naar r.bouwmeester@deron.nl.

