Vacature Product Specialist

Ben jij nieuwsgierig naar innovatieve zorgoplossingen, krijg je energie van klantcontact en weet jij jouw kennis enthousiast over te brengen? Dan zijn wij op zoek naar jou als Product Specialist bij Deron.

Over de Functie

Kennis delen, adviseren en meedenken: daar ligt jouw kracht. Als Product Specialist bij Deron verdiep jij je in medische slaapoplossingen zoals matrassen en kussens voor de zorg. Je volgt ontwikkelingen binnen de markt op de voet en weet precies wat er speelt. Die kennis zet je om in praktisch advies voor klanten en collega’s.

Je bent veel onderweg en werkt nauw samen met het sales team. Je ondersteunt klanten met productinformatie, denkt mee over passende oplossingen en helpt zorgorganisaties bij het optimaal inzetten van onze producten. Dankzij jouw expertise weten klanten waar ze aan toe zijn en kunnen zij rekenen op een oplossing die past bij hun situatie.

Werkzaamheden

  • Je adviseert klanten over medische slaapoplossingen en toepassingen binnen de zorg.

  • Je bezoekt zorginstellingen om producten toe te lichten en ondersteuning te bieden.

  • Je signaleert kansen binnen bestaande en nieuwe klantrelaties.

  • Je ondersteunt collega’s binnen het sales team met productkennis en advies.

  • Je onderhoudt contact met leveranciers en blijft op de hoogte van innovaties en 
    ontwikkelingen binnen de markt.

  • Je blijft jezelf ontwikkelen door trainingen te volgen en nieuwe kennis op te doen.

Wat breng je mee? 

Je bent communicatief sterk en weet jouw kennis op een duidelijke en enthousiaste manier over te brengen. Je houdt van persoonlijk contact, denkt in oplossingen en bent nieuwsgierig naar ontwikkelingen binnen de zorg en techniek. Daarnaast beschik je over minimaal hbo werk- en denkniveau.

Wat bieden wij?

  • 32–40 uur per week
  • Contract voor bepaalde tijd met mogelijkheid tot een vast dienstverband
  • Salaris: €3.500 – €5.500 (afhankelijk van ervaring en niveau)
  • Een leaseauto voor werk- en privégebruik.
  • 25 vakantiedagen per jaar op basis van 40 uur.
  • Gezellige jaarlijkse bbq’s en borrels met collega’s.
  • Een informele werksfeer binnen een betrokken team.

Over Deron

Bij Deron werken we iedere dag aan oplossingen die het verschil maken in de zorg. We ontwikkelen en leveren medische slaapoplossingen, zoals matrassen en kussens, die bijdragen aan het comfort en welzijn van cliënten én het werk van zorgverleners ondersteunen.

Met een sterke focus op kwaliteit, blijven we inspelen op de veranderende zorgvraag. Van circulaire producten tot slimme digitale oplossingen: we zoeken continu naar manieren om de zorg beter, efficiënter en toekomstbestendig te maken.

Je komt terecht in een organisatie waar betrokkenheid en samenwerking centraal staan, en waar ruimte is om mee te denken en bij te dragen aan verdere ontwikkeling.

Interesse? 

Stuur je reactie naar r.bouwmeester@deron.nl.